Hizmetlerimiz

Bölgesel Masajlar

Bölgesel Masajlar

Malatya Masaj Salonunda siz değerli müşterilerimize Bölgesel Masaj hizmeti verilmekte olup istediğiniz bölgeye en uygun masaj hizmetini alabilirsiniz.
Baş - Boyun - Omuz Masajları

Baş - Boyun - Omuz Masajları

Malatya Masaj Salonunda siz değerli müşterilerimize Baş - Boyun - Omuz Masajları hizmeti verilmekte olup istediğiniz bölgeye en uygun masaj hizmetini alabilirsiniz.
Sırt Masajı

Sırt Masajı

Malatya Masaj Salonunda siz değerli müşterilerimize Sırt Masajı Masajı hizmeti verilmekte olup Sırt Masajı bölgesine en uygun masaj hizmetini alabilirsiniz.
Bacak - Ayak Masajı

Bacak - Ayak Masajı

Malatya Masaj Salonunda siz değerli müşterilerimize Bacak - Ayak Masajı hizmeti verilmekte olup Bacak - Ayak Masajı bölgesine en uygun masaj hizmetini alabilirsiniz.
Yüz Masajı

Yüz Masajı

Malatya Masaj Salonunda siz değerli müşterilerimize Yüz Masajı Masajı hizmeti verilmekte olup Yüz Masajı Masajı bölgesine en uygun masaj hizmetini alabilirsiniz.
Masaj

Masaj

Malatya Masaj Salonunda siz değerli müşterilerimize Masaj hizmeti verilmekte olup Masaj bölgesine en uygun masaj hizmetini alabilirsiniz.
Epilasyon - Ağda

Epilasyon - Ağda

Malatya Masaj Salonunda siz değerli müşterilerimize Epilasyon - Ağda hizmeti verilmekte olup Epilasyon - Ağda bölgesine en uygun hizmetini alabilirsiniz.
Lazer Bakımı

Lazer Bakımı

Malatya Masaj Salonunda siz değerli müşterilerimize Lazer Bakımı hizmeti verilmekte olup Lazer Bakımına uygun hizmetini alabilirsiniz.
Manikür - Pedikür

Manikür - Pedikür

Malatya Masaj Salonunda siz değerli müşterilerimize Manikür - Pedikür hizmeti verilmekte olup YManikür - Pedikür bölgesine en uygun hizmetini alabilirsiniz.
Bölgesel Zayıflama

Bölgesel Zayıflama

Malatya Masaj Salonunda siz değerli müşterilerimize Bölgesel Zayıflama hizmeti verilmekte olup Bölgesel Zayıflama bölgesine en uygun hizmetini alabilirsiniz.
Ayak Masajı

Ayak Masajı

Malatya Masaj Salonunda siz değerli müşterilerimize Ayak Masajı hizmeti verilmekte olup Ayak Masajı bölgesine en uygun hizmetini alabilirsiniz.
Aromaterapi Masajı

Aromaterapi Masajı

Malatya Masaj Salonunda siz değerli müşterilerimize Aromaterapi Masajı hizmeti verilmekte olup Aromaterapi Masajı bölgesine en uygun hizmetini alabilirsiniz.
Thai Masajı

Thai Masajı

Malatya Masaj Salonunda siz değerli müşterilerimize Thai Masajı hizmeti verilmekte olup Thai Masajı bölgesine en uygun hizmetini alabilirsiniz.
Klasik Masaj (İsveç Masajı)

Klasik Masaj (İsveç Masajı)

Malatya Masaj Salonunda siz değerli müşterilerimize Klasik Masaj (İsveç Masajı) hizmeti verilmekte olup Klasik Masaj (İsveç Masajı) bölgesine en uygun hizmetini alabilirsiniz.
Spor Masajı

Spor Masajı

Malatya Masaj Salonunda siz değerli müşterilerimize Spor Masajı hizmeti verilmekte olup Spor Masajı bölgesine en uygun hizmetini alabilirsiniz.
Refleksoloji Masajı

Refleksoloji Masajı

Malatya Masaj Salonunda siz değerli müşterilerimize Refleksoloji Masajı hizmeti verilmekte olup Refleksoloji Masajı bölgesine en uygun hizmetini alabilirsiniz.
Derin Doku Masajı

Derin Doku Masajı

Malatya Masaj Salonunda siz değerli müşterilerimize Derin Doku Masajı hizmeti verilmekte olup Derin Doku Masajı bölgesine en uygun hizmetini alabilirsiniz.
Türk Hamamı

Türk Hamamı

Hamamlar, Osmanlı döneminden bu yana kullanılan rahatlamak ve temizlenmek için gidilen yerlerdir. Hamamlarda bulunan sıcak
Tek Kişilik Hamam

Tek Kişilik Hamam

Okalip Masaj olarak siz değerli müşterilerimize Tek Kişilik Hamam hizmeti sunmaktayız. Yoğun iş temposundan sonra kendinizi rahatlatmak için bizi tercih edebilirsiniz.
Sauna

Sauna

Sauna; gündelik hayatta yaşanan stres, sinir, psikolojik bozukluk vb. kişiyi huzursuz eden davranışlardan kurtulmanızı ve rahatlamanızı sağlayan bir ortamdır.
 
Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller www.malatyamasaj.com sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2017 - 2020